interiérové rastliny

Veľkolepá investícia do solárnej energie na zlepšenie výroby energie

International Energy Investments Group, založená v Dubline, spustila niekoľko solárnych elektrární vo Francúzsku a spoločnosť vynaložila takmer 15 miliónov EUR na tento projekt a plánuje investovať ďalších 140 miliónov EUR do iných solárnych zariadení v Európskej únii. International Energy Investments Group je expertom na projekty solárnej energie a alokuje veľké investície do energetiky a víta energetické investície zo zahraničia a spoločností. Elektráreň sa nachádza v regióne Rhone-Alpes a má dve samostatné fotovoltaické elektrárne, ktoré majú kapacitu na výrobu takmer troch megavoltov. Túto elektráreň vyrába a vyvíja spoločnosť SOLON Investments, najväčší výrobca solárnej energie na svete a očakáva sa, že elektráreň bude vyrábať energiu pre viac ako 3000 ľudí ročne. Generálny riaditeľ International Energy Investments Group Peter McCarthy uviedol, že počas fázy výstavby kvalita a profesionalita, ktorú SOLON sledoval, povzbudili spoločnosť, aby poskytla takú veľkú investíciu, a spoločnosť chce so SOLON Investments spolupracovať v ich budúcnosti. projektov.

Summerland Health Center a Penticton Regional Hospitals využívajú solárnu energiu vo svojom novom podniku, aby znížili cenu vynaloženú na energiu a zvýšili účinnosť energie. Dohoda o zachovaní energie vo verejnom sektore ukazuje väčší záujem o poskytovanie investícií do energie, preto nedávno vyčlenila 506 250 USD spoločnosti Interior Health na nákup a inštaláciu 140 solárnych termálnych zariadení. Regionálna nemocnica Penticton bude financovaná na vývoj 80 solárnych termálnych dosiek na ohrev takmer polovice jej teplej úžitkovej vody. Po tejto implementácii zníži emisie uhlíka z nemocnice a bude to okolo 37 metrických ton. Ted Spearin, manažér pre energetiku, uviedol, že konkurencia pre Dohodu o zachovaní energie vo verejnom sektore intenzívne rastie a PSECA poskytla spoločnosti Interior Health 2,3 milióna USD.

Tigo Energy, popredná skupina na výrobu solárnej energie, uviedla, že spoločnosť sa spojí so Suntech Power Holdings Co. Ltd, najväčším výrobcom solárnych kryštalických kremíkových dosiek, a vyrobí nový inteligentný panel, ktorý bude možné použiť pri inštaláciách solárnych fotovoltaických článkov. . Vznikajú spolupôsobenia, aby sa objavila nová technológia na zvýšenie účinnosti solárnej energie a pomocou tohto zariadenia možno ušetriť okolo 99,5 percenta energie bez akéhokoľvek vypúšťania špeciálneho tepla. Riešenie Maximizer je zabudované do spojovacích boxov solárnych panelov a sú veľmi kompaktné, beztiažové a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá.

Leave a Comment