tipy a triky pre rastliny

Jednoduché tipy pre Home Staging

Home staging je v podstate príprava domu tak, aby oslovil maximálny počet potenciálnych kupcov. Pomáha predajcovi pri rýchlom predaji domu. To tiež umožňuje predávajúcemu získať dobrú cenu za svoju nehnuteľnosť. Preto je to dôležitý aspekt predaja, ktorý netreba brať na ľahkú váhu.

Tipy pre Home staging

1. Odstráňte neporiadok:

Väčšina z nás má tendenciu neustále pridávať nábytok a iné predmety do nášho domova v priebehu času. Viac vecí v domácnosti mu dodáva neprehľadný vzhľad. Odstránenie neporiadku zlepšuje vzhľad domu. Vyčistený dom dodáva tiež priestranný vzhľad.

2. Zoskupenie nábytku:

Pohovky a stoličky by mali byť premiestnené a ostatné kusy nábytku by mali byť umiestnené tak, aby nebránili plynulosti premávky. Vďaka tomu je miestnosť užívateľsky príjemná a dodáva jej priestranný vzhľad.

3. Osvetlenie:

Dobre osvetlený dom je teplý a príjemný. Uistite sa teda, že váš dom má dobré osvetlenie.

4. Zväčšite svoj domov:

Aby ste to dosiahli, niekoľko užitočných rád je vymaľovať susedné miestnosti rovnakými farbami; ak je jedáleň a kuchyňa malá, bezproblémový vzhľad jej dodá priestranný vzhľad. Ilúziu veľkého priestoru možno vytvoriť aj závesmi v rovnakej farbe ako miestnosť. To tiež dáva elegantný a sofistikovaný vzhľad.

5. Neutrálne farby sú populárnejšie:

Maľovanie obývacej izby v neutrálnych odtieňoch pomáha zvýšiť príťažlivosť domu.

6. Efektívne používanie tmavých farieb:

Tmavé farby v spálňach / toaletách alebo jedálni mu dodávajú útulnejšiu a intímnejšiu auru.

7. Kreatívne prezentujte svoje umenie:

Zabudnite na klišé štýly predvádzania vášho umenia. Využite svoju kreativitu na efektívne zobrazenie vašich kuriozít a nástenných závesov. To tiež výrazne zvýši príťažlivosť vášho domova.

8. Pridajte čerstvé lístie:

Zdobenie vášho domova sviežimi kvetmi a listami pridáva na jeho vzhľade. Nemusíte zbierať najdrahšie kvety alebo rastliny. Stačí čerstvé sezónne rastliny. Dodajú vášmu domovu sviežosť.

9. Spálňa by mala pôsobiť pokojne:

Na zdobenie spálne pomôže luxusná bielizeň a jemné farby. Je známe, že majú pozitívny vplyv na myslenie kupujúceho.

10. Zlepšite vzhľad svojich kúpeľní:

Postačí jednoduchý krok ako vyleštenie dlaždíc a výmena poškodeného kovania.

Hoci zoznam nie je vyčerpávajúci, dodržiavanie týchto tipov vám určite pomôže pri prezentovaní vášho domova v takom stave, že je ťažké odolať. Dobre zinscenovaný dom má pre svojho majiteľa lepšiu cenu.

Leave a Comment