tipy a triky pre rastliny

Cataclysm Gold Making Guide – Hot Cataclysm Gold Making Tips!

Nikdy som nebol veľkým fanúšikom farmárčenia zlata vo WoW, a preto, aby som si správne spravoval svoj herný čas, som sa uchýlil k návodu na výrobu zlata Cataclysm. Keďže som nezískal beta kľúč, v ktorý som dúfal, musím povedať, že som celkom šťastne narazil na príručku, ktorú momentálne používam, pretože som sa naučil veľa tipov a trikov, ktoré mi trochu vyrazili hlavu.

Produkovanie zlata v Cataclysm je plné prekvapení a som si istý, že veľa hráčov chce zistiť, čo je najlepšie predávať, aby rýchlo zarobili zlato v prerobenom Azerothu. Niektoré položky, ktoré boli pred opravou veľmi lacné, sú však teraz dosť drahé a ceny niektorých nových položiek sa každý deň pohybujú od veľmi nízkych po veľmi vysoké. Takže každý by mal byť opatrný pri investovaní zlata do rôznych zdrojov alebo predmetov, inak by ste mohli skončiť chudobní, ak by ste nazbierali alebo kúpili nesprávne veci.

Teraz, ako som povedal, sprievodca výrobou zlata Cataclysm, s ktorým som pracoval, mi ukázal veľa spôsobov a tipov, ako získať moje zlato, a tu je niekoľko z tých najhorúcejších.

1. Jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť zlato ešte pár mesiacov po spustení rozšírenia Cataclysm, je využiť infláciu v hre. Áno, po oprave, ako ste si mohli všimnúť, ceny väčšiny zdrojov prerástli cez strechu. Takže práve metóda nákup – opätovný predaj vám prinesie veľa zisku, ak presne viete, do čoho investovať.

2. Keďže položky Heirloom boli po patchi 4.0.1 veľmi drahé, väčšina hráčov by z nich chcela vyťažiť to najlepšie, ak to dostanú. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou každý hráč, ktorý dostane nové dedičstvo, ho očarí tým najlepším možným očarovaním. Preto si kúzla na tieto predmety buď vyrobte sami, alebo si na ne zožeňte materiály čo najlacnejšie a dajte ich kamarátovi kúzelníkovi, aby vám nejaké vyrobil a predal. Pôjdu ako teplé rožky.

3. Veľmi dôležitým aspektom, ktorý som sa naučil pomocou tohto sprievodcu výrobou zlata Cataclysm, je, že impozantný lietajúci držiak je veľmi dôležitý pre zarábanie peňazí pri hraní hry. Keďže hráči teraz môžu lietať v zónach Azerothu, veci sa skutočne zmenili, pokiaľ ide o zhromažďovanie zdrojov nízkej úrovne, ako je medená alebo strieborná ruda, alebo rastlín nízkej úrovne, ako je Briarthorn alebo Mageroyal. Najlepším poľnohospodárskym nástrojom, do ktorého môžete investovať, je teda rýchly lietajúci držiak s rýchlosťou 310 %.

Samozrejme, toto je napokon len niekoľko tipov na výrobu zlata. Informácie, ktoré som tu napísal, sa nedajú porovnávať so skutočným obchodom, samotným sprievodcom na výrobu zlata Cataclysm. Preto, ak chcete vedieť všetko o farmárčení v novej ére World of Warcraft, mali by ste sa na to pozrieť.

Leave a Comment