tipy a triky pre rastliny

Jednoduché tipy na zviditeľnenie záhrady a príjazdovej cesty

Vlastniť dom znamená, že je potrebné urobiť veľa práce. Rekonštrukcia a redizajn vás môže stáť veľa, hlavne v závislosti od veľkosti vašej nehnuteľnosti. Existuje však niekoľko malých vecí, ktoré môžete urobiť, aby váš dom vyzeral skvele bez toho, aby ste naň museli míňať veľa peňazí.

Pridajte nejaké nové rastliny

Dobre udržiavaná záhrada je plná života. Zasaďte si nejaký krásny ker v prednej časti vášho dvora. Okrem toho môžete pred dvere zasadiť vysoké kríky, aby vyzerali dobre. Kúpte si tiež rôzne druhy rastlín a kvetov a umiestnite ich na rôzne miesta, aby mali dobrý život a občas ich zalejte.

Vyčistite a vylepšite svoju príjazdovú cestu

Nič neodradí človeka viac ako špinavá príjazdová cesta; vždy je dobré investovať do úpravy príjazdovej cesty. Toto je jedna z najkritickejších častí vášho domu a kupujúcemu poskytne okamžitý dojem, čo môže od domu očakávať, ak ho plánuje kúpiť. Príjazdová cesta by mala byť príťažlivá pre oči a bez všetkých prasklín a škvŕn.

Postavte si ohnisko

V chladných chladných nociach je zábavné sedieť v teple pri ohni, takže pridajte na svoj dvor ohnisko a dajte mu iný vzhľad. Kúpa ohniska môže byť drahá, ale rýchlo si ho vytvoríte pomocou plochých kameňov, malty alebo cementu na štrkovom povrchu.

Farba Smart

Pri kúpe vonkajšieho nábytku sa neobmedzujete iba na prírodné odtiene dreva: biele, čierne a béžové alebo kovové časti. Pridaním farby do vášho záhradného nábytku zvýrazníte vzhľad vášho vonkajšieho sedenia. Pre štýlovú trvanlivosť si vyhraďte výraznú farebnú kombináciu pre akcenty a vankúše.

Vykopať rybník

Pridanie jazierka do vašej záhrady je fantastický doplnok, postaviť jazierko nie je až také náročné? Príslušný materiál pre jazero si môžete kúpiť v akomkoľvek obchode so stavebnými potrebami za menej ako 100 dolárov. Všetko, čo musíte urobiť, je vykopať a nainštalovať. Postupom času môžete pridať nejaké ryby, ľaliové vankúšiky a obklopiť to kvetmi. Môžete dokonca prilákať nejaké korytnačky a žaby.

Hľadajte dvojúčelový nábytok

Hľadáte odolný nábytok. Osmanský dizajn, ktorý slúži ako extra sedenie na vašej terase, pridá viac variácií. Jednoduchá drevená lavica s útulným vankúšovým sedaním je nevyhnutná pre vonkajšie priestory.

Leave a Comment