názvy rastlín

Ako vyzdobiť svoj domov na Halloween

Halloween je jedným z najvzrušujúcejších sviatkov v roku pre mnohé deti, ako aj pre dospelých, ktorí majú radi zábavu. Jednou z najväčších radostí pre malých aj veľkých je zdobenie vášho domova na Halloween. Môžete to urobiť jednoducho tak, že necháte svoju fantáziu viesť cestu a v prípade potreby sa dá vytvoriť dobrý obchod s obmedzeným rozpočtom. Venujte veľkú pozornosť tomu, ako vyzdobiť konečný Halloween.

Keď budete mať deti, môžete použiť všetky tie projekty triedy Halloween. Môžete ich jednoducho zavesiť alebo dokonca vyrobiť halloweensky stromček, podobný vianočnému či veľkonočnému stromčeku. Stavebný papier môžete použiť na výrobu lampášov, netopierov, mačiek, čarodejníc, pavúkov a iných príšerných dekorácií na umiestnenie okolo domu. Keď si vytvoria papierové ozdoby, pripevnite ich páskou a žihadlom na zavesenie.

Strašidelné zvuky sú skvelé na vytvorenie nálady. Možno si budete chcieť kúpiť halloweenske CD alebo si vyrobiť vlastné pomocou magnetofónu.

Osvetlenie je nevyhnutné pre vytvorenie halloweenskej atmosféry. Môžete použiť sviečky a lucerny, nezabudnite však cvičiť požiarnu bezpečnosť. Môžete použiť niektoré z tých plastových vianočných sviečok, či už pomocou oranžových žiaroviek, alebo iných farebných svetiel, vždy môžete spodnú časť obložiť stavebným papierom, alobalom alebo natrieť. Strategicky umiestnené čierne svetlá dodávajú strašidelný pocit.

Výroba halloweenskej figuríny je jednoduchá a zábavná pomocou starého oblečenia, čižiem, klobúka a plnky. Postavte sa figuríne zvnútra alebo zvonku, aby ste videli trik alebo ošetrenie detí, ktoré milujú zblízka nahliadnuť do takýchto halloweenskych dekorácií. Môžete tiež zvážiť niekoľko pavučín a pavúkov, ktoré by ste si mohli počas Halloweenu vyvesiť aj u vás doma.

Pri zdobení vášho dvora na Halloween možno budete chcieť zvážiť, či necháte trávu rásť, čo prispeje k vzhľadu opusteného domu, potom pozbierajte staré drevené dosky, napíšte na ne nejaké strašidelné mená a potom ich rozmiestnite po dvore ako značky hrobov. Pri príprave hrobov by ste tam možno chceli umiestniť aj trochu špiny, aby to vyzeralo viac ako hrob, niektorí ľudia môžu zvážiť použitie hnojiva, ale hnojivo v skutočnosti spáli trávu pod ňou, keď jej je viac, ako tráva skutočne potrebuje.

Ďalším zaujímavým nápadom, ak máte dostatok miesta na dvore, je zasadiť kukuričné ​​bludisko, keď je vhodný čas, a potom nechať kukuricu stáť na mieste počas Halloweenu, keď už mala kukurica schnúť, čo pôsobí veľmi strašidelne, nehovoriac o tom, že šuchot sušených kukuričných stoniek, keď fúka vietor, pridáva ďalšie strašidelné zvuky pri cestovaní kukuričným labyrintom. Ak sa rozhodnete zasadiť kukuričné ​​bludisko, ktoré použijete počas Halloweenu, môžete zvážiť aj vysadenie niekoľkých dobre umiestnených jedincov v kostýmoch, ktorí sa skryjú v bludisku, aby vystrašili niektorých ľudí cestujúcich bludiskom. Pri zábave detí a starších ľudí však možno budete chcieť byť príliš strašidelní, aby ste nikoho príliš nerozrušili.

Ďalším skvelým nápadom na zdobenie vášho dvora na halloweensku párty je postaviť vatru a možno aj podobizeň alebo dve. Predstavte si, že hodíte Freddieho Krugera do ohňa, alebo možno Jasona alebo Michaela. Všetko je zábava a je tu sezóna! Užite si prípravu na konečný Halloween.

Leave a Comment