tipy a triky pre rastliny

Ako získať rýchle XP vo Farmville – 3 tipy na zlepšenie efektívnosti

Aj keď väčšina skúseností a levelovania vo FarmVille pochádza z pomalého mletia, ktorým je sadenie plodín, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby bolo vaše levelovanie rýchlejšie a zábavnejšie.

1. Pomôžte svojim priateľom. Pravdepodobne najrýchlejší spôsob, ako získať skúsenosti, je navštíviť farmy svojich priateľov a pomôcť im. Preto je dôležité získať čo najviac priateľov. Každú farmu môžete navštíviť iba raz denne. Prvým 20 susedom, ktorým pomôžete, získate 20 XP a 5 mincí. Potom získate 5 XP a 1 mincu. Získajte veľa priateľov a často ich navštevujte a uvidíte veľa XP! Urobte z toho každodennú rutinu.

2. Zvážte čas zberu. Ak je váš čas obmedzený, musíte pri výsadbe venovať určitú pozornosť času zberu plodiny. To môže výrazne zlepšiť vašu efektivitu. Ak napríklad zasadíte nejaké jahody, musíte sa k nim vrátiť do 4-8 hodín, inak zvädnú. Keď sa dostanete na vyššiu úroveň, bude to jednoduchšie, pretože môžete pestovať plodiny, ktorých rast trvá až tri dni, a preto nemusíte svoju farmu navštevovať tak často.

3. Nákup vecí. Ak máte veľa peňazí a potrebujete zvýšiť XP, možno budete chcieť zvážiť nákup zvierat a budov. Oba stoja veľa, ale dá sa z nich získať pekný zážitkový skok. A samozrejme, majú aj nejaké využitie. Aj keď môžu byť zvieratá drahé, nakoniec ich premeníte na zisk. Pôsobia tiež ako druh poistenia, pretože ich môžete predať, ak máte skutočne málo peňazí. Nie, hodnota opätovného predaja nie je dobrá, ale môže vás niekedy zachrániť.

Leave a Comment