aromatické rastliny

Breuzim – esenciálny olej z amazonských džunglí

Z amazonskej džungle v Brazílii pochádza esenciálny olej jedinečný svojou schopnosťou pomáhať pri funkcii mozgu. Breuzim bol používaný po stáročia obyvateľmi Brazílie, ale len nedávno bol predstavený v Spojených štátoch v zmesi esenciálnych olejov s názvom Brain Gem.

Počas služby v armáde v Brazílii sa Dr. Guilherme Oberlaender de Almeida, MD, z prvej ruky pozrel na to, ako kmene Amazónie používali svoje pôvodné rastliny. Zistil, že jedna skupina použila Breuzimské kadidlo ako spôsob, akým si kmeňoví vodcovia pripomenuli generácie kmeňovej histórie. Zistili, že toto kadidlo je úžasné na pamäť. Niektorí Indiáni z Amazónie používajú Breuzim pri obradoch krstu a iných rituáloch. Kadidlo zo živice sa používa aj na odpudzovanie negatívnych energií, aby bolo životné prostredie zdravé

Strom Breuzim je živicový strom, ktorý môže dosiahnuť až tridsať metrov. Všetky časti rastlín sú aromatické.

Esenciálny olej Breuzim sa používa v prírodnej medicíne obyvateľov Amazonského pralesa ako bunkový okysličovač, ktorý posilňuje celý centrálny nervový systém. Prechádza hematoencefalickou bariérou a pomáha urýchliť synapsiu medzi neurónmi a mozgom. V Brazílii sa používa aj pri zápale dutín, pľúcnych chorobách a epilepsii.

Doktor Oberlaender dal raz Breuzim olej matke, ktorá mala dieťa s oneskoreným duševným vývojom. Dieťa malo len štyri roky a neočakávalo sa, že získa oveľa viac mentálnej kapacity. Matka ho mala dávať dieťaťu dvakrát denne, čo verne robila. O niekoľko rokov neskôr dostal Dr. Oberlaender list od tejto ženy. Keďže očakával zlé správy, že chlapec zomrel, potešilo ho, že ho pozvali na promóciu tohto mladého muža na vysokej škole s titulom inžiniera.

Brain Gem synergicky kombinuje esenciálne oleje Breuzim, Ruža, Peppermint, Helichrysum a Kadidlo. Táto silná kombinácia vytvára vibrácie rovnaké ako v mozgu.

Ukázalo sa, že má dramatické účinky na ľudí s poškodením mozgu v dôsledku mŕtvice alebo zranenia alebo pôrodných problémov, ako je autizmus a detská mozgová obrna. Zvyšuje pamäť, sústredenie a koordináciu. Objasňuje myšlienkové procesy, pomáha pri spánku a pri vybavovaní a uchovávaní pamäti. Môžete použiť kvapku Brain Gem na zadnú časť krku a spánky, aby ste zostali bdelí a pomohli predchádzať mozgovým problémom.

Len tie najlepšie esenciálne oleje vám poskytnú výsledky, ktoré hľadáte. Jednou z nich je zmes esenciálnych olejov Brain Gem s výhodami Breuzimského oleja. Z dažďových pralesov Amazonky až k vám.

Tento článok je určený len na informačné účely. Má vám pomôcť získať nápady, ako sa starať o svoje zdravie, aby ste si mohli užívať pohodu. Nie je to diagnostika alebo liečba akejkoľvek choroby. O liečbe choroby alebo zdravotných problémov sa poraďte so svojím lekárom.

Leave a Comment