názvy rastlín

Myslite a zbohatnite alebo použite svoje rezance a získajte Kaboodle

Poznáte ten vtipný príbeh o Napoleonovi Hillovi a jeho slávnej knihe? Keď dokončil svoju knihu, dal jej názov: Trinásť krokov k bohatstvu. Vydavateľovi sa ten názov nepáčil a chcel taký, ktorý by bol o niečo klasickejší. Vydavateľ volal Hillovi každý deň a trval na novom titule a prešiel cez 600 rôznych mien, z ktorých žiadne nebolo pre vydavateľa uspokojivé.

Nakoniec jedného dňa zavolal vydavateľ a povedal, že termín vydania titulu je hneď na druhý deň, a ak Napoleon Hill žiadny nemá, má. Povedal: “Je to humdinger – Use You Noodle and Get the Boodle.” Hill si myslel, že názov nezodpovedá jeho knihe a v skutočnosti si z toho robil posmech. V tú noc sa Napoleon Hill vážne porozprával so svojím podvedomím a požiadal o titul za milión dolárov. Dlho premýšľal a potom si ľahol do postele. Asi o 2:00 sa s trhnutím prebudil. A keď sa spamätal, v mysli mu horela fráza. Bežal k písaciemu stroju, napísal ho, potom schmatol telefón a zavolal vydavateľovi. “Mám to – je to miliónový titul.” Mal pravdu! Kniha Think and Grow Rich predala milióny výtlačkov a je jednou z najznámejších kníh na svete.

Aké vhodné je, aby zavolal svoje podvedomie, aby mu pomohlo pomenovať knihu, pretože v celej knihe a vo svojom Zákone úspechu hovorí o zákone autosugescie alebo sebasugescie.

Účinným spôsobom, ako čokoľvek dosiahnuť, je nakŕmiť svoju myseľ návrhom alebo dokonca otázkou večer predtým, ako idete spať. Psychológovia veria, že vaše posledné bdelé myšlienky sú tie, ktoré vaše podvedomie kŕmi a na ktoré pôsobí, keď spíte.

Ak sa obávate niečoho, čo sa stane zajtra, pozerajte sa na to tak, ako chcete, aby sa to stalo a nechajte svoju myseľ pracovať na tom, aby vám to priniesla spôsobom, ktorý si prajete. Ak chcete zlepšiť svoj obraz, naplňte svoju myseľ myšlienkami, ako by ste sa správali, keby ste mali sebadôveru a vysokú sebaúctu. Využite neuveriteľnú silu, ktorú máte, smerovať svoje myšlienky podľa úspechu, prosperity a vzťahov, po ktorých túžite. Vaša myseľ je úrodná pôda tesne predtým, ako idete spať, takže nezabudnite zasadiť semená, ktoré zožnú to, čo chcete zasiať – a uistite sa, že to nie sú nočné správy o zlej ekonomike alebo nejaké nezdravé predstavy, ktoré by ste nechceli zažiť. váš život.

Využite svoje podvedomie, ktoré nikdy nespí a neustále vám poskytuje život podľa príkazov, ktoré mu posielate prostredníctvom svojich myšlienok, pocitov a slov. Existuje ďalší spôsob, ako môžete vytvoriť konkrétne to, čo chcete vo svojom živote: programovanie s afirmáciami. Do dvadsiatich minút predtým, ako pôjdete večer spať, napíšte (nie vytlačte) svoje afirmácie rukou. Nepíšte viac ako tri samostatné afirmácie, ale každé z týchto troch môžete napísať toľkokrát, koľkokrát chcete. Keď píšete rukou, Dr. John Kappas nám hovorí, že ide o ideomotorickú reakciu a to, čo píšete, obchádza vedomú myseľ a ide priamo do podvedomia.

Leave a Comment