interiérové rastliny

Plant Resue

Plant Rescue Bug Killer je ľahko použiteľný sprej na rastliny, ktorý je určený na ošetrenie a prevenciu invazívneho hmyzu na širokej škále kvitnúcich rastlín. Popredné meno v produktoch na kontrolu škodcov a hnojenie. Záchrana rastlín Bug Killer ničí hmyz pri kontakte a je navrhnutý tak, aby poskytoval systémovú ochranu vašich rastlín pred ďalším zamorením až po dobu dvanástich týždňov. Produkt je neškodný na použitie na takmer všetky rastliny a je navrhnutý tak, aby podporil zdravý rast okrasných rastlín s pridaným hnojivom, ktoré bolo špeciálne navrhnuté pre kvitnúce rastliny.

Použitie na záchranu rastlín

Tento bug Killer bol navrhnutý tak, aby bojoval s takmer všetkými hlavnými hmyzími škodcami, ktoré postihujú okrasné rastliny, vrátane červených pavúkov, bielych múch, múčnych, tripiek a vošiek. Na rozdiel od väčšiny rastlinných insekticídov je Westland’s Bug Killer navrhnutý na použitie na izbové rastliny, ako aj na väčšinu vonkajších okrasných rastlín. Pretože tento produkt je dodávaný v tak praktickom spreji, ktorý je pripravený na použitie a možno ho použiť prakticky na všetky rastliny, Plant Rescue Bug Killer je ideálnym riešením pre príležitostných milovníkov rastlín, ktorí len hľadajú rýchle a jednoduché riešenie na napadnutie hmyzom. problémy.

Pokyny pre aplikáciu

Zatiaľ čo mnohé z tradičnejších metód riešenia problémov hmyzu s okrasnými rastlinami vyžadujú, aby osoba zmiešala množstvo rôznych chemikálií a opatrne aplikovala roztok na rastliny, ktoré vyžadujú ošetrenie, pokyny na aplikáciu Bug Killer nemôžu byť jednoduchšie. Akonáhle si majiteľ závodu všimne známe príznaky zamorenia, môže jednoducho nastriekať prípravok Plant Rescue Bug Killer na postihnutú oblasť a počkať, kým prípravok zaútočí. Jeden postrek zvyčajne stačí na to, aby ste dostali veci pod kontrolu, a jednotlivec vie, že aplikácia je dokončená, keď sú všetky listy trochu vlhké. Niektoré druhy hmyzu sú o niečo tvrdohlavejšie ako iné, takže môže byť potrebné znova použiť Plant Rescue Bug Killer ešte raz alebo dvakrát, aby ste zlikvidovali všetkých škodcov, ako sú vošky, chrobáky a biele muchy.

Aktívne zložky

Dve aktívne zložky v Plant Rescue sú Thiamethomax a Abamectin. Thiamethomax je jedným z najbežnejších insekticídov v súčasnosti používaných na planéte a pôsobí tak, že narúša centrálnu nervovú sústavu hmyzu, pričom je pre ľudí veľmi málo toxický. Abamektín zvyčajne používajú priemerní spotrebitelia na kontrolu mravcov, ale má dlhú históriu používania pri kontrole poľnohospodárskych škodcov.

Leave a Comment