tipy a triky pre rastliny

Tipy a triky na klystír a čo dať do klystíru a prečo

Po celom mojom rozsiahlom výskume a preosievaní množstva informácií, toto sú typy klystírov, ktoré sa objavili ako používané vo svete liečenia, a niekoľko bežných tipov, ktoré som našiel v rôznych zdrojoch a pri vlastnom experimentovaní s klystírom, o ktorých si myslím, že vám najlepšie poslúžia.

Jednou z výhod testovania svalov je, že si môžete otestovať rozvrh, ktorý presne zodpovedá vašim potrebám klystíru. To znamená, aké typy klystírov používať, ich silu a ako často ich robiť.

o Koreň lopúcha je dobrý čistič krvi a je dobrý pri kožných problémoch, zlepšuje funkciu obličiek a pomáha telu odstraňovať vápenaté usadeniny.

o Klystíry s ricínovým olejom: Ak je problémom chronická zápcha alebo zaseknutie, pridajte do klystíru lyžicu ricínového oleja.

o Catnip má upokojujúci účinok na telo a je dobrý pre energiu. Zlepšuje krvný obeh, je výborný pri prechladnutí, horúčke a plynatosti.

o Klystíry Green Juice sa bežne pridávajú pri liečbe pacientov s rakovinou. Šťavy pre tento klystír zahŕňajú žeruchu, petržlen, listy púpavy a šťavu z pšeničnej trávy.

o Roztoky na bylinné klystíry: Použite 1 čajovú lyžičku suchej byliny na galón vody alebo 1 polievkovú lyžicu čerstvej nasekanej bylinky; priveďte do varu a potom nechajte vychladnúť na telesnú teplotu. Byliny používané v klystírch zahŕňali bodliak požehnaný, skorocel, koreň pohrudnice, tymian, yzop, mätu, bazový kvet, kôru bieleho duba, šťovku žltú, divizna, echinaceu, púpavu, petržlen a koreň ibišteka.

o Klystíry s citrónovou šťavou sa pripravujú s jedným litrom vody a šťavou z ½ čerstvého citróna. Klystíry s citrónovou šťavou sú obzvlášť dobré pri problémoch s kolitídou.

o Červený malinový list je dobrý na všetky druhy ženských problémov. Červený malinový list má vysoký obsah železa, je dobrý pre oči a na vylučovanie a je veľmi výživný.

o Rebríček je dobrý pre pečeň, žalúdok a žľazy. Je to tiež čistič krvi, ktorý otvára póry pokožky tým, že pôsobí ako diaforetikum (niečo, pri čom sa človek potí). Je dobrý pri prechladnutí, kŕčoch, horúčke a chrípke.

Ak máte rakovinu, AIDS, problémy s malabsorpciou alebo iné vážne ochorenia, ak pridáte 1 cm3 B-komplexu alebo 2 cm3 pečeňového extraktu plus kvapku tekutého kelpu alebo koncentrátu morskej vody k retenčným klystírom, získate extra podporu a pomôžete obnoviť pečeň.

Na zabitie nežiaducich baktérií v hrubom čreve môžu byť do klystíru pridané aj produkty ako Aerobic O7, Dioxychlór a tekutý acidophilus. Dávajte si pozor na dioxychlór – je to silná látka!

Tipy pre účinnejší klystír:

o Uistite sa, že voda na klystír nie je príliš studená alebo príliš horúca. Mala by byť telesná teplota alebo mierne vyššia.

o Aby boli klystíry čo najúčinnejšie, pacient by mal ležať na pravom boku s oboma nohami pritiahnutými blízko k bruchu. Pokúste sa podržať klystír 5-20 minút, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

o Masáž brucha pomôže uvoľniť a premiestniť fekálny materiál a tiež pomáha pri uvoľňovaní stvrdnutého hlienu v črevných záhyboch.

o Klystír by mal pokračovať aj po prerušení hladovky, kým sa črevá nezačnú pohybovať prirodzene bez pomoci klystíru.

o Veľké množstvo trosiek a zapáchajúceho odpadu môže vychádzať z čriev s klystírovou vodou aj po piatich týždňoch pôstu

o Udržujte všetko vybavenie čisté a dezinfikované umytím mydlom a vodou po každom použití.

Leave a Comment